PUNK FORUM
Forum Punkowe

Zablokowane - KONIEC ŚWIATA?..

shiizaa - Nie 20 Kwi, 2008
Temat postu: KONIEC ŚWIATA?..
21 grudnia 2012 – ostatni dzień, miesiąc i rok podany w kalendarzu Majów.. Według nich, właśnie 21 grudnia 2012 ma być datą końca świata czy też aktualnej cywilizacji i początkiem nowej..
Fakt ten stał się podstawą do wielu katastroficznych przepowiedni.. Według zwolenników ruchu New Age w tym czasie ma nastąpić nowa Era Wodnika.. Wszystko ma się zmienić na lepsze.. Od roku 2012, ludzie mają między innymi: pobierać pokarm przez skórę ( :lol: ), inaczej postrzegać wiele rzeczy (na przykład czas), szybko zdrowieć w razie choroby, oraz spotkać się z istotami pozaziemskimi.. Jest też wersja, że nastąpi wtedy seria kataklizmów, która doszczętnie zniszczy Ziemię.. Dużo faktów się sprawdza (np. przebiegunowanie się Ziemi, które rozpoczęło się już w 1996r., albo inne fakty - Teoria Spiskowa).. Co Wy myślicie na ten temat :roll: ?..


http://www.youtube.com/watch?v=11iCmzGnOI8

Mecenas - Nie 20 Kwi, 2008

dobrze że to już po Euro
mortal0drug - Nie 20 Kwi, 2008

Dożyjemy, zobaczymy...
Turio - Nie 20 Kwi, 2008

Mecenas napisał/a:
dobrze że to już po Euro


Polska zostanie ostatnim mistrzem Europy w historii piłki nożnej. Dla mnie bomba

heroina - Nie 20 Kwi, 2008

Era Wodnika?


to jak ja jestem wodnikiem to zapanuje nad światem? :wink:
podoba mi sie

Astiv - Nie 20 Kwi, 2008

początek kataklizmów bedzie chyba na Euro...

ale by zajebiscie było gdyby tak to całe gówno zostało zniszczone! :D
niech to przepowiedza a olewam obowiazki, zyje na calego i odliczam do 21grudnia 2012 :D

mortal0drug - Nie 20 Kwi, 2008

Lol, haha, tak, pierdolmy szkołę, pracę, wszystko na około... A potem usprawiedliwiajmy się: "no co, niedługo koniec świata!".
punka - Nie 20 Kwi, 2008

końców świata miało już być kilkanaście-a kiedy będzie ostateczny tego żaden jasnowidz nie wiedział i nie wie
Mecenas - Pon 21 Kwi, 2008

w którymś tam roku przed I wojną światową miał spaśc meteoryt i wszystko rozpoerdolić, ponoć kupa ludzi wysprzedało całe swoje majątki i zamierzalo balowac do końća śiwata, wyszlo im o jeden dzień dłużej :lol:
Zwierz@k - Pon 21 Kwi, 2008

ale jakiego musieli mieć kaca - bezcenne.
xkrzysiekx - Pon 21 Kwi, 2008

w ankiecie brakuje opcji "jebie mnie to", w związku z czym bojktotuje ją! :evil:
Ryszard - Pon 21 Kwi, 2008

Zwierz@k napisał/a:
ale jakiego musieli mieć kaca - bezcenne.

ja pierdole, lubisz miec kaca?! :D

shiizaa - Pon 21 Kwi, 2008

Ryszard napisał/a:
Zwierz@k napisał/a:
ale jakiego musieli mieć kaca - bezcenne.

ja pierdole, lubisz miec kaca?! :D


Ryszard chyba nie zrozumiałeś kontekstu :lol: ..

Ryszard - Pon 21 Kwi, 2008

w ogóle jakoś dzisiaj mało rozumiem :oops: :wink:
Bejb - Pon 21 Kwi, 2008

Astiv napisał/a:
ale by zajebiscie było gdyby tak to całe gówno zostało zniszczone!

Dobrze gada! :D

heroina - Pon 21 Kwi, 2008

mortal0drug napisał/a:
Lol, haha, tak, pierdolmy szkołę, pracę, wszystko na około... A potem usprawiedliwiajmy się: "no co, niedługo koniec świata!".


a to nie ty pisalaś czasem,że używasz życia, bo może cię potrąci jutro samochód?

gooy - Pon 21 Kwi, 2008

to mam nadzieje, ze zdazymy z globalna wojna termonuklearna do tego czasu :mrgreen:
shiizaa - Wto 22 Kwi, 2008

Zdąrzymy nawet z dwoma :D ..
Zwierz@k - Wto 22 Kwi, 2008

gooy napisał/a:
to mam nadzieje, ze zdazymy z globalna wojna termonuklearna do tego czasu Mr. Green

wiedziałem, po prostu wiedziałem ze to napiszesz! :mrgreen:

Bejb - Wto 22 Kwi, 2008

Wojna światowa zacznie się w 2017, więc nie zdązymy :P
heroina - Wto 22 Kwi, 2008

ale guj chciałby rozpętac globalną wojnę termonuklearną, chuj z wojną światową
Rezo - Wto 22 Kwi, 2008

Turio napisał/a:
Mecenas napisał/a:
dobrze że to już po Euro


Polska zostanie ostatnim mistrzem Europy w historii piłki nożnej. Dla mnie bomba


A kto ostatnim Mistrzem Polski zostanie?;>

Turio - Śro 23 Kwi, 2008

oczywiście (L), druga będzie Pogoń Szczecin, a trzecie Zaglębie Sosnowiec, ligę holenderską wygra Addo Den Haag i spadnie z niej Ajax :twisted:
Rezo - Śro 23 Kwi, 2008

Oj tak, wtedy to będzie rzeczywisty koniec świata :lol:
mortal0drug - Śro 23 Kwi, 2008

heroina napisał/a:
mortal0drug napisał/a:
Lol, haha, tak, pierdolmy szkołę, pracę, wszystko na około... A potem usprawiedliwiajmy się: "no co, niedługo koniec świata!".


a to nie ty pisalaś czasem,że używasz życia, bo może cię potrąci jutro samochód?


No tak, ale jakby mi powiedziano, że jutro albo za tydzień jest koniec świata to robiłabym duuuuuuuuuuużo więcej. :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group