PUNK FORUM
Forum Punkowe

Wydarzenia & Demonstracje - RATUJ TYBET

r27 - Wto 29 Kwi, 2008

ciekawe czemu GW nie dała opcji "komentuj"? za duzo ludzi w Poslce umie jeszcze liczyć?
xkrzysiekx - Wto 29 Kwi, 2008

Ambroży Predator napisał/a:
"FREE TYBET" ęd "DESTROY FESZYZM" :-D

i panks not ded. ach Ci ]netowi chuligani

Ryszard - Wto 29 Kwi, 2008

r27 napisał/a:
a tu Chiończycy za mordy na cywilach dają dożywocie

http://wiadomosci.gazeta....69,5165066.html

17 cywili zabitych podczas zamieszek.......hehe "pokojowi" ci mnisi jak nie wiem co....

mamy 18 vs 22

słabi ci Chinole Zydzi w Strefeie Gazy maja proporcje 1 vs 100

no tak, za komuny pewnie też takie informacje szły w świat. jesteś aż tak naiwny czy starasz się takiego udawać? :roll:

r27 - Wto 29 Kwi, 2008

fakt napaści na chińczyków, palenie ich sklepów oraz samochodów potwierdziły wszystkie zachodnie agencje...nie sądze by chinole wymyslili te 17 ofiar cywilnych....
w niezaleznych mediach podkreślano że zamieszki wyglądały tak iż atakowano ludzi ze względów na ich pochodzenie (chińskie) ..stąd też dalaj lama wydał takie a nie inne oświadczenie oraz nawoływał sowich rodaków do zaprzestywania napaści na chinoli

r27 - Wto 29 Kwi, 2008

wątpliwości można mieć tylk ow przypadku tych 22 zabitych tybetańczyków gdyż wg relacji zabitych mogło byc więcej...a co do ilości ofiar chińczyków to ktoś zaprzeczył tej liczbie podanej przez pekin?

czemu wy u diabłą z niewiadomych względów wierzycie że ci tybetańczycy to tacy "fajni i spokojni"? bo dalaj lama sprawia takie wrażenie?

nie dalej jak tydzień temu w necie krążyło zdjecie na którym ponoć chińczycy mieli sie przebierac za mnichów i prowokowac zamieszki....szybko sie okaząło że ta fotografia nie dotyczy zupełnie tego co sie działo w tybecie

Ryszard - Wto 29 Kwi, 2008

Z tego samego artykułu co cytowałeś:
"Tybet oraz przyległe do niego i zamieszkane przez Tybetańczyków prowincje, które również objęły protesty, do dnia dzisiejszego są zamknięte dla cudzoziemców."
Więc z tego co piszesz to albo nie zgadzasz się z własnym źródłem (mówiąc że są rzetelnie opisują to zagraniczne agencje) albo przedstawicielami tych zagranicznych agencji są Chińczycy.

r27 - Wto 29 Kwi, 2008

dziennikarze zachodni byli podczas zamieszek ..zakaz wprowadzono chyba 17 marca
Myrkull - Śro 07 Maj, 2008

Zgadnijcie gdzie były robione flagi Wolny Tybet. :lol:
Marchin - Śro 14 Maj, 2008

Pewnie tam gdzie monitor na który teraz patrze. :wink:
Kreska 77 - Wto 03 Lut, 2009

Jezu.a jak mam ja sama ten Tybet ratować? pisząc posty na kompie z częsci sprowadzanych z Chin> a może listy słać pisane CHińskimi długopisami? czy wy nie rozumiecie, że to wszystko jest o dupe potłuc? macie - co niektózy - jakieś złudzenia jeszcze?zobaczcie, jak na codzień wspieracie Chiny.bawełna w któej chodzicie jest z Chin, buciki sportowe.już nie wspomnę o innych rzeczach. produkcja przenosi się tam, bo tam jest najtańsza siła robocza. jak można być takim hipokrytą i pisać - walcz o Tybet.
nie będę walczyć o Tybet, bo to nie moja sprawa.jestem z Polski i tutejsze psrawy mnie interesują. i nie będę z siebie robić pajaca internetowego.

Astiv - Wto 03 Lut, 2009

zanim napiszesz kolejne gupie posty, zobacz kiedy był pisany poprzedni w danym temacie...
musisz odkopywac, stare tematy, w ktorych juz wszystko bylo powiedziane? !


:?

Kreska 77 - Wto 03 Lut, 2009

zanim kolejny raz się mnie czepisz , zastanow się czy warto. będę opdisywać na te posty, które nie są zablokowane. a ten jak widzisz NIE JES t zablokowany. jak ci sie nie podoba, to nie czytaj i spierdalaj.poczytaj se komiks o dinozaurach.
no a żeś ty mądry - mądra -? twoj eposty jak gwiazdy świecą mądrościa//. litości!

Zwierz@k - Wto 03 Lut, 2009

Kreska 77 napisał/a:
spierdalaj.poczytaj se komiks o dinozaurach.


rozjebal mnie ten text, chociaż śmierdzi mi lidka style :D

Kreska 77 - Wto 03 Lut, 2009

jaka Lidka? poczytałam teksty tego typa, czy typiary, nie wiem, . niecałe 4 strony bełkotu o tym jak koleś/kolesiówa pije tanie wina i spotyka się ze znajomymi na koncertach. a, i o myzuce pisze co nieco.
ale rytuje mnie, kto to jest Lidka?

heroina - Wto 03 Lut, 2009

pewnie jeszcze nasza kochana lidzia wróci, więc prędzej czy później się dowiesz...
Budyń - Wto 03 Lut, 2009

piszmy dalej, z każdym naszym postem wyzwolenie Tybetańczyków spod jarzma chińskiego komunizmu jest bliższe!

+ 1

Myrkull - Śro 04 Lut, 2009

To więc działa jak łańcuszki na GG.
xkrzysiekx - Śro 04 Lut, 2009

Myrkull napisał/a:
To więc działa jak łańcuszki na GG.

albo Cudowny Medalik Na Ciężkie Czasy

Anonymous - Śro 04 Lut, 2009

przynajmniej jest za darmo...

profil Kreska 77 - to prowokacja? jak sadzicie? :faja:

Kreska 77 - Śro 04 Lut, 2009

lecz się paranoiku.bo mozesz niedługo wszystkich podejrzewać że sa Kreską 77.tak, jestem zombi, uradowany///??jestem jakąś kaśką, moniką, sylwią, lub lidką/serio moze mi ktos w końcu powie o co chcodzi///. to masz do wyboru kilka opcji. a ode mnie - ty np jestes zafałszowanym gostkiem z gejowskiego fora, . pasi? nie?> to wal się!!
Astiv - Śro 04 Lut, 2009

Lidka odeszła, ale jak widać jest jej następczyni...
Widzę, że jak tak dalej pójdzie znów opcja "ignoruj" pójdzie w ruch


_______________________________________________________

Dobra, Admin lub jakiś Moderator proszony o zrzucenie tego syfu do tematy "Napinki" lub do kosza

Kreska 77 - Śro 04 Lut, 2009

no powinnam cię zignorować, bo wiele tu nie wnosisz. ale nie zrobię tego.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group