PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim...

Pazzo - Pon 08 Cze, 2009

QkiZ napisał/a:
może lepiej nie wychodź z domu ;-)


i w domu można ze schodów spaść i kark sobie złamać :P już nie wspominająć o przewracających się szafach i wybuchających telewizorach :twisted:

QkiZ - Pon 08 Cze, 2009

to połóż się wygodnie w łóżku, powyłączaj wszystko z gniazdek :)
heroina - Pon 08 Cze, 2009

a jak sufit na niego spadnie?


Devotka napisał/a:
przynajmniej jestes ładniejsza od tego całego wzoru.

nic dziwnego- ona jest stara :wink:

rozwal - Pon 08 Cze, 2009

We could not process your order. The sale of MP3 Downloads is currently available only to US customers

kurwa kurw ani rhapsody ani amazon, nie moge kupic mp3 kapeli The Sharp Ease a tak sie nie podniecilem, ze nie wytrzymam jak tego nie dostane !!! ale ani kupic, ani sciagnac, ani nic, ktos ma jakis pomysl?

rozwal - Pon 08 Cze, 2009

a do tego na amazon.fr jest (na co.uk nie ma), ale nie mozna wlaczyc tej strony po angielsku niemiecku holendersku czy polsku i kurwa nic nie rozumiem !!!
Mecenas - Pon 08 Cze, 2009

własnie wydałem 4 stówy na bryle, ale jestem wkurwqiony :evil:
kampfhundnr1 - Pon 08 Cze, 2009

A ja 1000 na panele podłogowe. Jutro kupuję materiał na szafę. Firma chciała 4000-5000(dł.3,6m x wys.2,8m) a ja bede DIY i zrobie za 1200. 8)
Ryszard - Pon 08 Cze, 2009

Ja zaś jutro się biorę za budowanie stołu. DIY, stolarka pełną gębą na tym forum :mrgreen:
Marguz - Pon 08 Cze, 2009

to ja się pochwalam, że wypalam sobie w wolnym czasie różne rzeczy w drewnie ;)
Ryszard - Wto 09 Cze, 2009

kurwajegowdupemać :x
drugi dzień siedzę nad tłumaczeniem, już nawet, kurwa, koniec widać i co? i się okazuje że robiłem nie tą część co trzeba i całą pracę sobie mogę w buty wsadzić.
:wall: :crazy:

wawrzon - Śro 10 Cze, 2009

dorwalem sie do internetu na miesice. W 5 dni zarobilem cos ok 2300 zl :D zurich calling. Zajebiscie jest, mam na podroz dlugi i pobyt, jeszcze tydzien i do kraju. Pozdro !


patrzcie co dzisiaj w mc donaldzie znalazlem...
http://www.outdoorzy.pl/680-suunto-t3.html

bylem pointernecic troche bo tam ponoc siec jest... ale znalazlem niezabezpieczona kolo domu i juz nie musze... ale mam bonus :D :D:D

Biały - Śro 10 Cze, 2009

wawrzon jesteś miętka pała, jak cię nie będzie jutro we Wro ;)
Zwierz@k - Czw 11 Cze, 2009

sie najebałem.
heroina - Czw 11 Cze, 2009

i na zdrowie :kiss:


wczoraj wieczorem musiałam sobie pod własnymi drzwiami robić diy kastet z kluczy :?
jak wracałam wieczorem do domu i to przy drzwiach paliło się światło, które jest uruchamiane przez fotokomórkę (a na kota nie działa), wszyscy byli w domu, więc wniosek prosty, ze mi się ktoś kręcił pod drzwiami wieczorem :?
okropnie nieprzyjemne uczucie :?

rozwal - Czw 11 Cze, 2009

fajnie : )
wawrzon - Czw 11 Cze, 2009

nazik napisał/a:

Ustrzyki Dolne -> Brzegi Dolne -> Łodyna -> Brelików -> Wańkowa -> Serednica -> Dźwiniacz -> Łodyna -> Ustrzyki Dolne


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kamyla - Sob 13 Cze, 2009

może mi ktoś przypomnieć za co wczoraj strzeliłam liścia jakiemuś sympatycznemu(?) kolesiowi? :roll:
punx piknik się udał nie ma co...choć zmiotło mnie na tyle, że nie byłam w stanie unieść siekiery :cry:

Kaczma - Sob 13 Cze, 2009

ja pamietam ale nie bede mowil przy wszystkich...
w kazdym razie marcin cie podpuscil :D

Kamyla - Sob 13 Cze, 2009

pamiętam, że wyszło chyba całkiem dobrze.
świniaki 8)

Ryszard - Sob 13 Cze, 2009

bo się chwalił 'ile zębów wyszczerbił swoim mieczem' :lol:
trochę słabo, że nie usłyszeliście żadnej normalnej kapeli zanim wyszliście.
dzisiaj wybiera się ktoś?
Stan Oskarżenia gra :idea:

wawrzon - Sob 13 Cze, 2009

ja pamiętam stan - byłem dwa razy chyba i dwa razy nie było prawie nic słychać poza charczeniem :)
Raz w strefie jak robiliśmy bibę w wakacje z huntersami i raz w wagonie chyba ( moja jedyna wizyta w wagonie... włochaty grał, wytrzymałem 15 min :D )

co nie zmienia faktu że chciał bym pójść...

Marchin - Sob 13 Cze, 2009

Dobrze było. Szkoda tylko że ogórki nie były wege. :P
Kamyla - Sob 13 Cze, 2009

ej spoooko przecież przemyciliśmy salami :twisted:
Biały - Sob 13 Cze, 2009

eee... u nas w ekipie sami mięsożercy, a nikt nam problemów nie robił na skłocie;) Szkoda, żeśmy się wszyscy tak krótko widzieli - póki byłem trzeźwy usiłowałem was znaleźć jeszcze.. udało się tylko Rysia, który wypadł nagle z pogo :lol:
Generalnie wrażenia z Wagenburga i pikniku bardzo spoko. Tylko pogoda mogłaby być lepsza, tym bardziej że spaliśmy w namiocie z Netto, którego jedyną zaletą była cena ;) Skłot fajny, hamaki, rum, plaża i piracki klimat - jak dla mnie zajebiście! Postaram się wrócić za rok. pozdro!

rozwal - Sob 13 Cze, 2009

Biały napisał/a:
eee... u nas w ekipie sami mięsożercy, a nikt nam problemów nie robił na skłocie;)
podczas mojej ost wizyty na squocie poproszono kumpla i mnie, zebysmy salami albo zjedli do konca, albo schowali (lezalo w kuchni na blacie). uszanowalismy oczywiscie zyczenie goscinnych gospodarzy :)

ej, ekipa punxpiknikowa, wypijcie zdrowie nieobecnych co! 8)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group