PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - Prostytucja

magdalenik - Pon 14 Sty, 2008

ta laska o ktorej pisalam wlasnie byla zawsze gorzej traktowana przez ojca... traktowal ja jakby nie byla jego dzieckiem. ostatnio sama do tego doszla,ze przez ojca mogla sie tak zachowywac. teraz sie co prawda nie puszcza,ale za to jak partnera ma duzo starszego od siebie.tak jakbyojca w nim szukala...
gooy - Pon 14 Sty, 2008

no coz, ale mimo wszystko wg mnie to kiepskie wytlumaczenie, bo jakos nie wszystkie laski w takich warunkach puszczaja sie z kim popadnie.
HaCe - Pon 14 Sty, 2008

jedna laska jest silniejsza ma wiecej wpojonych wartosci a druga jest slabsza. bardziej sie poddaje, zalamuje itp.
infekcja69 - Pią 15 Lut, 2008

Ja też w życiu bym nie zapłacił za seks.
Po za tym, brzydził by mnie fakt
ile kutasów już miała w sobie :/ bleee

Ale to ich życie, ich wybór

Powiedzmy, że też znam taką nimfomanke
tyle, że się nie sprzedaje
no iiiiiii ma więcej lat hehe

Zwierz@k - Pią 15 Lut, 2008

infekcja69 napisał/a:
Po za tym, brzydził by mnie fakt
ile kutasów już miała w sobie :/ bleee

A nie brzydzi Cię np. fakt, e ktoś Twoją partnerke/partnera wcześniej posuwał?

infekcja69 - Pią 15 Lut, 2008

nie bo do tej pory trafiam na dziewice ^^ ;P
infekcja69 - Pią 15 Lut, 2008

poza tym zwierzaku chodziło mi i o jakas extremalna liczbe owych
'pał' wiesz o co chodzi ;)

electro_boo - Pon 24 Mar, 2008

powiem tak- nie planuję roboty w tym fachu :D
mogę jakoś żyć prawie że bez kasy, drzeć ryja z gitarą w ręku i żebrać, ale ciała nie sprzedam, bo mam jedno ;o)

mój kolega stwierdził kiedyś, że jeżeli byłby dziewką to puszczałby się codzień na prawo i lewo, dla własnej przyjemności. :lol:

rozwal - Wto 25 Mar, 2008

w ogole zastanawia mnie jedna kwestia, jak sie idzie do burdelu to oni maja jakis katalog lasek i sie wybiera, czy one wszystkie akurat tancza po rurach i sie palcem pokazuje? :wink:
Kamyla - Wto 25 Mar, 2008

mi tam się wydaje, że dają tą, która jest akurat wolna...chociaż cholera wie :P
Mecenas - Wto 25 Mar, 2008

wychodzi ci kilka starych bab z kilogramem tapety na twarzy i tyle
kolega opowiadał :wink:

electro_boo - Wto 25 Mar, 2008

moim zdaniem to ma wyglądać tak, że siedzisz przy barze, podchodzi laska i flirtuje, żeby dać facetowi złudzenie, że ją zdobywa. taki rodzaj hipnozy, wtedy jesteś podatny na sugestie, więc kiedy nagle z laski wychodzi tarzan w wersji damskiej (albo i nie)- zaciąga cię do łóżka, ty się nie opierasz... no i masz.
rozwal - Wto 25 Mar, 2008

electro: slyszalem ze dokladnie tak dziala w barach po portach w rott, flirt flirt i na koniec babka mowi ze ma pokoj tutaj u gory i ze 50 euro czy cos :wink:
Lolitta - Wto 25 Mar, 2008

nazik napisał/a:
nawet się nie rozebrał bo zasnął

Spać w ubraniach też można.. Ale zapłacić a nie skorzystać... :? Aż żal du*ę ściska...

Dev - Wto 25 Mar, 2008

rozwal napisał/a:
w ogole zastanawia mnie jedna kwestia, jak sie idzie do burdelu to oni maja jakis katalog lasek i sie wybiera, czy one wszystkie akurat tancza po rurach i sie palcem pokazuje? :wink:


wiem, że w jednym burdelu klient siadał na fotelu, burdelmama przyprowadzała cziksy i sobie paluszkiem wybierał (żeby nie było, ze łażę po burdelach - kolega był i mi mówił :) ) ale co burdel, to obyczaj :wink:

mqrcin - Wto 25 Mar, 2008

dev w princie czy zaleze taka obsluge ma :lol:
Dev - Wto 25 Mar, 2008

hehe to nie był nasz miejscowy burdelik, tylko gdzieś na wyjeździe był. chwilę temu było, a w princie to zdaje się kurewki same podchodzą :wink:
mqrcin - Wto 25 Mar, 2008

nie wiem nie bylem :oops: :lol:
smutny pies - Pią 14 Lis, 2008

Jeden raz korzystałem ,kumpel stawiał więc czemu nie .Z imprezy w burdelu wróciłem do domu z żelazkiem .
bulimiczka - Pią 14 Lis, 2008

moze to bzdura ale bardziejszanuje już normalne dziwki etatowe i za hajs niż imprezowe dupodajki.
I tłumaczenie się problemami to bez sensu, kurwa zawsze sie da odreagowac w inny sposób.


A w ogóle takie głupie niestety myślenie - laska daje dupy więc jest szmatą, ok a jak facet sie dyma to co? Jest szmaciarzem?

Nie, jest w pyte gościem bo zaruchał i to mnie wkurwia jak mało co
Męskie dziwki

Zwierz@k - Pią 14 Lis, 2008

a dla mnie to durne myślenie z obu stron - ktoś se chce poruchać, ma ku temu okazje, jest zgoda obu stron i jeżeli to sie nie kloci z ich poglądem na przygodny seks - to trzeba być dupodają? nie wszyscy z seksu czynią ceremoniał.
Anonymous - Pią 14 Lis, 2008

Gorzej zwierzak jeśli ktoś to robi bo lubi,a potem ze swoim zyciowym partnerem tylko udaje. Wyprane z uczuć.
Zwierz@k - Sob 15 Lis, 2008

to juz jego sprawa. z seksem jak ze wszystkim - trzeba sie umiec obchodzic.
Anonymous - Sob 15 Lis, 2008

A np udawany orgazm Cie zadowala??
Zwierz@k - Nie 16 Lis, 2008

a co ma udawany orgazm do seksu bez zobowiązań?

zreszta ja nie udaje orgazmów - nie muszę. :faja:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group