PUNK FORUM
Forum Punkowe

Zablokowane - McDonaldy i inne KFC- nie jemy?

DISTROX - Pią 23 Sty, 2009

heroina napisał/a:
tu tez kiedyś był...



i co ktoś kupił?
bardzo jestem ciekaw jakich można cudów dokonać z takim medalikiem

Kamyla - Pią 23 Sty, 2009

największy cud jakiego może dokonać ten medalik, to to że go ktokolwiek kupi
Anonymous - Pią 23 Sty, 2009

znam przynajmiej 2 osoby które by go kupiły, gdyby buszowały w necie.
Anonymous - Pią 23 Sty, 2009

Twoja babcia i babcia twojego męża? :) nie bierz tego do siebie :kiss:
Anonymous - Pią 23 Sty, 2009

nie - moja siostra kontrast i nasza mamunia:) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Anonymous - Pią 23 Sty, 2009

Moja babcia już taki ma z czestochowy :D
Anonymous - Pią 23 Sty, 2009

szkoda ze nie mogę na razei wkleić zdjęcia mojej praprababci Kasi, prababci Frani i jakichś jeszcze dziewic ... zdjęcie jest z częstochowy z 30 bodajże roku. one stoją przed krzyżem jakimś i maja oczy jak szatan. najter widział to zdjęcie, to może poświadczyć. straszniejszych oczu nie miała na okładce żadna kapela. po prostu niesamowita fotka.
Anonymous - Pią 23 Sty, 2009

Może one tam szły z zamiarem obalenia Częstochowy?? :D
Anonymous - Pią 23 Sty, 2009

moja babcia żyjąca wspaniała kobieta mówi, że sie modliły o dobre plony. więc nie w surkus im było dewastować przybytek wiary :wink:

jak będe mogła walnę to zdjęcie gdzies.

Anonymous - Pią 23 Sty, 2009

no to może im bozia obiecała i one tak szatańsko sie ceszyły ?? :D :twisted: Przyznaje sie- byłam w czetochowie 2 razy :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group