PUNK FORUM
Forum Punkowe

Zablokowane - McDonaldy i inne KFC- nie jemy?

Dev - Czw 22 Sty, 2009

ten film 'Super Size Me' jest przerażający, Amerykanie są przerażający. Jak mozna się tak upaść i byc z tego zadowolonym? nie mogę sobie wyobrażić, że siedzę tylko przed kompem, żre czipsy i klepie się po brzuchu, jak mozna biegać czy śmigać na rowerku. to jakaś parszywa wegetacja, a tam przecież co 5 człek jest taki.
ciekawy jest wątek o dwóch dziewczynkach które pozwały zdaje się mcd za to, że roztyły się do niebotycznych rozmiarów. kto miał wg Was racje? wiadomo, w Hameryce każdy procesuje się z każdym o byle co, ale to już lekka przeginka. ten naród naprawdę głupieje, tam już nikt nie kieruje sie rozumem tylko reklamą :lol:
nie zaglądam nikomu do talerza i nie znoszę gdy ktoś to robi względem mnie, bo to szczyt buractwa. ale jak widzę takiego wieloryba który siedzi na dwóch siedzeniach w autobusie i wpierdziela ogromną pakę frytek, to dostaje mdłości.

a wracajac do tego, że fast foody dopuszczają się MASOWYCH mordów, to jest to chyba zupełnie logiczne, skoro korporacje te rozrosły się i zapełniły wszystkie kontynenty świata. Masowe mordy dla mas chcących się odżywiać w takich miejscach. Gdyby jakaś restauracyjka również założyła filie w większosci panstw swiata, to też dopuszczałaby się masowych mordów. I tak samo w jednym miejscu warunki w jakich hodowane są TE zwierzaki będą zupełnie w porządku, w innym miejscu będa karygodne i nie ma to znaczenia, że wszystkie trafią do hamburgera. chociaż fast foody mają tak złą sławe (zapewne nie bez powodu), że całość zamyka się w jednym, b. złym worku.
walka z fast foodami na większą skale to wg mnie walka z wiatrakami. wystarczy, że każdy zatroszczy się o siebie i zrobi wokół siebie i już bedzie lepiej. wiadomo, zawsze nalezy zacząć od siebie.

ja chodzę koło dużego mcd codziennie i często mijam wycieczki szkolne z Heliosa (tuż obok), które po filmie dziarsko maszerują na big maca, ach ta radość w dziecięcych oczach :mrgreen:

gooy - Czw 22 Sty, 2009

nazik napisał/a:
Dobry kebab nie jest zły :idea:

dzisiaj jadlem paskudnego kebaba. chyba w tej budzie nie slyszeli nigdy o czyms takim jak przyprawy.

Mecenas - Czw 22 Sty, 2009

jesli w kielcach to tam nie dobrego kebaba :mrgreen:
Myrkull - Czw 22 Sty, 2009

Cytat:
ciekawy jest wątek o dwóch dziewczynkach które pozwały zdaje się mcd za to, że roztyły się do niebotycznych rozmiarów. kto miał wg Was racje?

Jak mogą kogoś osądzać to tylko rodziców i siebie.

http://pl.youtube.com/watch?v=SPc70pG-7tY

Mecenas - Czw 22 Sty, 2009

ślinka mi poleciała :oops:
Anonymous - Czw 22 Sty, 2009

Cytat:
ślinka mi poleciała

ale chyba nie z powodu hamburgera 8)

gooy - Czw 22 Sty, 2009

Mecenas napisał/a:
jesli w kielcach to tam nie dobrego kebaba :mrgreen:

w polsce ogolnie ciezko o dobry kebab. w kielcach w bosforze jest wzglednie dobry jak na polskie warunki (pewnie przez to, ze turasy go robia :P ).

Dev - Czw 22 Sty, 2009

nazik jak był mały to też jeździł pewno do nas na big maca po teatrze :mrgreen:
może teraz też wpadniesz? :D

a kebaby jadam całkiem często, wegetariańskie 100% diy - nie wierzę żeby komuś moje nie posmakowały :mrgreen:

Kamyla - Czw 22 Sty, 2009

Wawrzon-mapka genialna od razu wiadomo gdzie, przy najbliższej okazji się pokuszę skoro zachwalasz :wink:
ania bez domu - Czw 22 Sty, 2009

dis napisał/a:
blablabla


nie po prostu nie zauważyłam tego zdania wczesniej, albo je dodałeś, albo po prostu nie zauważyłam.

No i znowu pytanie - gdzie ja napisałam ze jestem dojrzała? Albo wyluzowana?

No to po co cały czas na te pojazdy smarkuli odpisujesz? I to w taki sposób jakbym co najmniej ci starą patelnią zabiła. Nie wiem w ogóle po chuj sie odzywałeś bo nie pisałam do ciebie ale widze ze masz misje to nie przeszkadzam. 8)

Kaczma - Czw 22 Sty, 2009

gooy napisał/a:
w polsce ogolnie ciezko o dobry kebab. w kielcach w bosforze jest wzglednie dobry jak na polskie warunki (pewnie przez to, ze turasy go robia Razz).

ja uwazam ze ta siec Sevi kebab jest wmiare wporzadku i pewnie dlatego ze sa tam turasy same (przynajmniej u nas:D)

dis - Czw 22 Sty, 2009

to przypomina wyrywanie zeba...

ania bez domu napisał/a:
No to po co cały czas na te pojazdy smarkuli odpisujesz?


1. podjazdy
2. a gdzie ja napisalem, ze odpisuje?

Cytat:
Nie wiem w ogóle po chuj sie odzywałeś


udzielajac sie na forum musisz liczyc sie z tym, ze ktos na twoje bzdury moze zareagowac, np. z nudow albo wredoty 8)

Cytat:
bo nie pisałam do ciebie ale widze ze masz misje to nie przeszkadzam. 8)


hihihi, hahaha. a jaka?

ania bez domu - Czw 22 Sty, 2009

Cytat:
to przypomina wyrywanie zeba...



pierdolisz, mnie to bawi :D
no i znowu pytanie - jak cie tak to wkurza to na chuj czytasz, dodaj mnie do ignorowanych i bedziesz miał spokój


odpisujesz = reagujesz, jakbys nie reagował nie byłoby tej dyskusji, no nie?

Cytat:
udzielajac sie na forum musisz liczyc sie z tym, ze ktos na twoje bzdury moze zareagowac, np. z nudow albo wredoty 8)


e, jak z nudów to spoko 8) dobrze, od teraz będe się z tym liczyć i jeszcze wszysrtkim reagującym dziękować!


hihihihihihihi nie wiem

dis - Pią 23 Sty, 2009

ania bez domu napisał/a:
odpisujesz = reagujesz, jakbys nie reagował nie byłoby tej dyskusji, no nie?


brawo. moze niedlugo znajdziesz odpowiedzi na twoje inne pytania, o ktorych "przeciez nie pisalas".

ja koncze. pa

Zwierz@k - Pią 23 Sty, 2009

dobre kebaby - tylko u turka! W berlinie w (bodaj) europa center wpierdalalem najlepszego na swiecie kebaba... a co najlepsze Turki mowili po polsku :D :D:D:D
Zwierz@k - Pią 23 Sty, 2009

byli byli. Obstawiam ze znali po prostu w paru jezykach tak podstawowe dla tego fachu zwroty jak: "smacznego", "Jakie sosy?" i nazwy produktow.
Pazzo - Pią 23 Sty, 2009

Albo po prostu wcześniej mieli kebaba w Polsce :)
gooy - Pią 23 Sty, 2009

Dürum Kebab Haus w dreznie wymiata :)
Mecenas - Pią 23 Sty, 2009

generalnie to w warszawie(nie wiem jak w inych miastach) turków prawie nie ma, kebaby prowadzą algierczycy, tunezyjczycy, syryjczycy, irakijczycy itp
DISTROX - Pią 23 Sty, 2009

...o jeszcze pamiętam ten smak, łój na brodzie, zgagę, bąki i piekący stolec. Jednak vege ma zalety nie tylko etyczno - ideologiczne ale i ogólno zdrowotne :-) )
DISTROX - Pią 23 Sty, 2009

OOOOO! Wyświetlił mi się banner dilera kredytowego OPENfinance.
No niesamowita historia.

Reklama Bankowych Kredytów Konsumpcyjnych na Punkowym Forum

A to ci dopiero...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

xkrzysiekx - Pią 23 Sty, 2009

DISTROX napisał/a:
OOOOO! Wyświetlił mi się banner dilera kredytowego OPENfinance.
No niesamowita historia.

Reklama Bankowych Kredytów Konsumpcyjnych na Punkowym Forum

A to ci dopiero...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

noooooooo, a n last fm, niezaleznie od tego czego sluchasz, jest Cudowny Medalik na Trudne Czasy

heroina - Pią 23 Sty, 2009

tu tez kiedyś był...
ania bez domu - Pią 23 Sty, 2009

dis napisał/a:

brawo. moze niedlugo znajdziesz odpowiedzi na twoje inne pytania, o ktorych "przeciez nie pisalas".

ja koncze. pa


jak tylko znajde to od razu sie tu pochwale :kiss:

nareszcie :D

Anonymous - Pią 23 Sty, 2009

i na photoblog.pl og jakichs 3 miechów

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group