PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - [Band] HOSTILITY

review - Nie 16 Gru, 2007
Temat postu: [Band] HOSTILITY
czy ktos z forum pamieta EŁCKIE anti hostilty ,pozniej hostility.moze jakas dyskusja na temat tej kapeli>? 8)
wujek - Pon 17 Gru, 2007

Z tego co wiem najpierw powstało hostility ,pozniej dopiero przekształcone w anti hostility , posiadalem obie kasety swego czasu



pozdro dla kolegi z Ełku :wink:

review - Pon 17 Gru, 2007

wujek napisał/a:
Z tego co wiem najpierw powstało hostility ,pozniej dopiero przekształcone w anti hostility , posiadalem obie kasety swego czasu



pozdro dla kolegi z Ełku :wink:


wiesz to troszke na odwrot pierwszo Anti Hostilty jeszcze jak nagrywali razem plytke z fear of conform ,pozniej jak granie zmienilo sie bardziej w klimaty Misery,powstala nazwa Hostility bez anti,po tej ostatniej plycie ''Iniech jeden strzal.....''z kapeli odszedl św.pamieci ''Mieczyk''nagrali jeszcze 4 numery z nowym wokalista,ktore niestety nie zostaly wydane-szkoda,nagranie tez mi sie gdzies zapodzialo.

maciek333 - Pon 17 Gru, 2007

no miałem kiedys kasete ktora zgubilem ale mam jescze gdzies na mp3 zgrane jakby ktos chcial
ale i tak ja wole ełcki drink the naturat :) grajewo pozdrawia :P

infekcja69 - Pon 17 Gru, 2007

No Hostility pierwsza klasa. Mam "...I niech jeden strzal..." ale niestety jego jakosc daje wiele do zyczenia.. coz to w konc stary polski crust ^^
review - Wto 18 Gru, 2007

nie pamietam ktory to byl rok ,ale wowczas wtedy mialem jechac w pierwsza trase po europie razem z hostility jako osoba towarzyszaca ,mieli tez z nami jechac sanctus juda ,ale jako wczesniej wokalista sanctusow byl organizatorem trasy anglikow DOG AN ROPE ,trasa sie nie odbyla,poniewaz podczas koncertu w gizycku zginąl właśnie basista DOG...... ,zostal zabity.Lipa ze tak sie stalo i lipa ze nie pojechalismy ,z tego co wiem to z powodu smierci tego anglika a wokalista sanctusow byl organizatorem trasy po polsce ,wiec jako tako musialbyc przesluchiwany
wujek - Wto 18 Gru, 2007



http://forum.hard-core.pl...r=asc&start=525

troche do poczytania

xkrzysiekx - Wto 18 Gru, 2007

hehe, to fiorum wreszcie wychodiz na prosta i pojawiają się tematy-perełki, dotychczas z trudem tutaj mogące zaistniec
Stanzberg - Wto 18 Gru, 2007

xkrzysiekx napisał/a:
hpojawiają się tematy-perełki


Wątpię, czy to taka perełka. :?
Widziałem kiedyś to Anti-Hostility na żywo i dużo energii włożyłem w zapomnienie tego występu. :-| Trauma jak po wizycie w rzeźni.
:x

review - Wto 18 Gru, 2007

Stanzberg napisał/a:
xkrzysiekx napisał/a:
hpojawiają się tematy-perełki


Wątpię, czy to taka perełka. :?
Widziałem kiedyś to Anti-Hostility na żywo i dużo energii włożyłem w zapomnienie tego występu. :-| Trauma jak po wizycie w rzeźni.
:x


zalezy gdzie ich widziales i kiedy

Stanzberg - Wto 18 Gru, 2007

Odpowiem konkretnie, a co: Warszawa, 16 marzec 1996. 8)
review - Wto 18 Gru, 2007

to nie byl koncert w kotłach?
review - Wto 18 Gru, 2007

gralo chyba razem z hostility Diskonto
Anonymous - Wto 18 Gru, 2007

Stanzberg napisał/a:
Odpowiem konkretnie, a co: Warszawa, 16 marzec 1996.

Kurwa aż taka trauma,że zapamiętałeś? :P

xkrzysiekx - Wto 18 Gru, 2007

review napisał/a:
Diskonto

ani Hoistility, ani Diskont moze jakos przesadnei nie ubostwiam, ale to naprawde tak zly koncert byl?

review - Wto 18 Gru, 2007

wszyscy byli najebani i nie tylko
review - Wto 18 Gru, 2007

Browar napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
Odpowiem konkretnie, a co: Warszawa, 16 marzec 1996.

Kurwa aż taka trauma,że zapamiętałeś? :P




hehehe plakat sobie na pamiatke zatrzmal ,gdzies kiedys mialem hehehe

Anonymous - Wto 18 Gru, 2007

review napisał/a:
hehehe plakat sobie na pamiatke zatrzmal ,gdzies kiedys mialem hehehe

Jak znam Stana,to możesz być tego pewnien :lol:

Stanzberg - Śro 19 Gru, 2007

Browar napisał/a:
review napisał/a:
hehehe plakat sobie na pamiatke zatrzmal ,gdzies kiedys mialem hehehe

Jak znam Stana,to możesz być tego pewnien :lol:

He, he nieźle trafiacie, macie rację; ale i tak jedno zjebałem.

Diskonto w WWA grało faktycznie w marcu '96, ale nie z Anti-Hostility, tylko z Social Genocide z Austrii i Upside Down, i nie szesnastego, tylko czternastego. :P
Interesujący nas zespół wystąpił 10 stycznia przed Homomilitią i Sanctus Iudą, grali też Złodzieje Rowerów. :-P
To była zdecydowanie najgorsza kapela wieczoru; przed Homikami jakieś rastuchy załatwiły mnie trawą, moi kumple z klasy nie przyszli ("bo krasty grają"), browar mi w ogóle nie wchodził, a to środek tygodnia był.... ogólnie po chuju. :P

review - Śro 19 Gru, 2007

to mi cos sie pojebalo heheheh
maciek333 - Sob 22 Gru, 2007

http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=maciek333 jakby kogos interere tu mozna sciangac
review - Czw 03 Sty, 2008

widze ze tamat nawet sie zacznął , a juz sie konczy.szkoda
mieczyk - Sob 26 Sty, 2008

..pamiętam doskonale próby w Szkole nr.2 ( tę atmosferę ) ...jak w "kolejarzu" nagrywano pierwszy materiał ...(sprzet Diora!)
Koncerty ...hehhehe...duuużo %
Jeżeli macie jakieś foty to wrzucajcie :)

Marguz - Sob 26 Sty, 2008

z tego co zapodał maciek333 to na pierwszy rzut uchem mi nie podeszło
mieczyk - Sob 26 Sty, 2008

... inaczej się słucha gdy jest jakś więź emocjonalna ...gdy było się częścią tego wszystkiego....znało i rozumiało ludzi ,którzy to tworzyli.
Posłuchaj sobie "Potrzebujesz ich kłamstw"


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group