PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Basista Punkowy, który gra palcami

Dev - Wto 10 Cze, 2008

oj misiu, ale ja nie chcę (skąd taki pomysł !?).... :)
dis - Wto 10 Cze, 2008

chyba chcialas sie jakos ustosunkowac do gry kostka... :) slucham wiec.
Dev - Śro 11 Cze, 2008

widzę, ze bardzo chciałbyś mnie podejść. no way
ty ustosunkowałeś się to tematu, a ja do twojej odpowiedzi. basu i kostki w to nie wciągaj ... :)

dis - Śro 11 Cze, 2008

tylko widzisz, moja odpowiedz dotyczyla wlasnie basu i kostki :idea: w temacie ktorych /w przeciwienstwie do ciebie/ troche sie orientuje.

natomiast twoje urazy wzgledem mojej osoby /nota bene, ci nieznanej/ wyplakuj sobie gdzie indziej :) jesli jeszcze czegos chcesz, zapraszam na pw. dobranoc.

Biały - Pon 23 Cze, 2008

wielu basistów gra paluchami, ja gram różnie, zależy jak mi bardziej odpowiada w danym kawałku.
sucker - Wto 29 Lip, 2008

Biały napisał/a:
wielu basistów gra paluchami, ja gram różnie, zależy jak mi bardziej odpowiada w danym kawałku.


Ja znam:
Matt Riddle z No Use For A Name,
Koleś z Lagwagon,
Mike Watt z Minutemen,

to wszyscy, jest 3, znasz kogos jeszcze pisząc "wielu" ?

Chcialbym ich podpatrzec :)

Axeman - Czw 28 Sie, 2008

sucker napisał/a:
Biały napisał/a:
wielu basistów gra paluchami, ja gram różnie, zależy jak mi bardziej odpowiada w danym kawałku.


Ja znam:
Matt Riddle z No Use For A Name,
Koleś z Lagwagon,
Mike Watt z Minutemen,

to wszyscy, jest 3, znasz kogos jeszcze pisząc "wielu" ?

Chcialbym ich podpatrzec :)

Filip z The Bold & The Beautiful / Taraban zostal juz tu wymieniony,
poza tym np.:
Wyatt z Born/Dead: http://www.myspace.com/borndeadpunx
i Abrupt: http://www.myspace.com/abruptsf
(ex- Scurvy Dogs: http://www.myspace.com/scurvydogsoakland )

Robert Collins z Artimus Pyle, What Happens Next?, Malachi itd.

Zdaje sie, ze rowniez basmen z Accused, a w ogole co jakis czas widze basistow grajacych palcami, ale jakos nie zapamietuje zespolow akurat pod tym katem ;)

sucker - Wto 16 Wrz, 2008

Od siebie jeszcze dorzucę:

Tyler Rebbe z Pulley (pogina ostro:P)
I Początkowy basista Black Flag Chuck Dukowski - ojj warrrczał mu ten precel :)

ko0niu - Pią 19 Wrz, 2008

Glen Matlock oryginalny basista pistolsów grał palcami z tego co kojarzę, ale wymiatacz z niego był żaden. No i ziomek z rancid gra paluchami chyba i dobry w tym jest.

A tak na marginesie, co to za różnica czy koleś gra palcami czy kostką, ważne chyba że gra fajnie. :| Ja na basie gram kostką bo tak też gram na gitarze i tak jestem przyzwyczajony...poprostu kwestia wygody i gustu, tak mi sie wydaje

sucker - Pon 22 Wrz, 2008

ko0niu napisał/a:

co to za różnica czy koleś gra palcami czy kostką, ważne chyba że gra fajnie.


Przeczytaj post tytułowy na samym początku, gdzie zaznaczam o co mi chodzi :)

Wiem, że ważne jak gra a nie czym bo mogly i walic butem w bas a jeśli by brzmiało fajnie znalazłoby się pare milionów ludu starającego sie takiego basiste naśladować ;)

Poprostu jestem ciekaw tego co w punku jest raczej rzadkością :)

PolakLubiTak - Wto 23 Gru, 2008

Mi sie lepiej gra kostką jeśli gram jakieś mocniejsze, ostre rodzaje muzyki. Ale jak przyjdzie mi grać reggae czy coś to gram palcami brzmienie mi wtedy jakoś bardziej pasuje.
PolakLubiTak - Wto 23 Gru, 2008

A ze znanych punkowych basistów to np Ireneusz Wereński (obecnie kult) gra palcami.
wawrzon - Wto 23 Gru, 2008

jak było pisane wcześniej...
ONLY

Saj-En - Śro 24 Gru, 2008

ja ososbiście nie gram(bo jeszcze bykomus uszy odpadły) ale wielu moich kumpli gra-niestety tylko kostką. Chciałam przytoczyć Minutemen ale zostałam uprzedzona :)
dis - Śro 24 Gru, 2008

a czemuz to "niestety"?



probowalem wczoraj zmienic 2.0 na jedynke, ale nie da rady... nie potrafie grac sprawnie miekksza kostka niz 1,5, ktora jest chyba rozwiazaniem dla mnie optymalnym.

Saj-En - Śro 24 Gru, 2008

niestety bo żadnego przykładu z życia codziennego nie podam ;)
oirude - Śro 14 Sty, 2009

najlepszym basistą (oczywiscie wg św Mnie) jest Flea z Red Hot Chili Peppers. Zespołu za specjalnie nie lubie ale widziałem wyczyny w/w osobnika. Dobry gość;]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group