PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Basista Punkowy, który gra palcami

sucker - Nie 02 Gru, 2007
Temat postu: Basista Punkowy, który gra palcami
Siemka! :D Nie jedzcie po mnie ochrzanami w stylu " nie liczy sie czym gra ale jak gra itd", gdyz doskonale o tym wiem :) To jest poprostu czysta ciekawosc i chec podejrzenia jak takowy basista sobie radzi :) i czy wogole sa takie kapele punkowe ktorych basmani graja palcami zamiast kostką? :) Podawajcie nazwy kapel i nazwiska basistow :) Pozdrawiam! ::band::
maciek333 - Nie 02 Gru, 2007

watpie raczej zeby takie przypadki sie zdażały :P
Zwierz@k - Nie 02 Gru, 2007

http://youtube.com/watch?v=vOwXby4lqfI
chociażby ten...

Anonymous - Nie 02 Gru, 2007

filip m.in. z boldow napierdala palcami - nie zawsze ale b. czesto, i wychodzi mu to swietnie. ja zdecydowanie wole kostke i jechac na pelnej kurwie 8)
sucker - Nie 02 Gru, 2007

z boldow? :) jakis adres internetowy prosze :)
Anonymous - Nie 02 Gru, 2007

http://www.myspace.com/gitwapunk

aktualnie gra tez w tarabanach.

Gajor - Pon 03 Gru, 2007

Każdy dobry basista ci powie, że gra palcami jest lepsza. Sam gram palcami i za kostkę się nawet nie biorę ; ).

jak cię bas interesuje to czekdisałt : www.basoofka.net

sucker - Pon 03 Gru, 2007

heheh :) tak się składa, że ja już gram dobre pare latek ;) i tez za kostkę biorę się raz na 300 zagranych numerow :) a Punka gram palcami :) poprostu ostatnio zobaczyłem taki temat na innym forum ale nie zawiele tam zespolow podawali tylko jezdzili po kolesiu ktory chcial sie dowiedziec pare rzeczy :) a takiego punkowego basisty grajacego rasówe w stylu Circle Jerks czy MxPx palcami nie widzialem nigdy :) gdyby takowy sie zdazyl to napewno szacun takiemu :) ale cos widze nie zawiele osob zna takich panów :)
Anonymous - Pon 03 Gru, 2007

sucker napisał/a:
Circle Jerks

to nie punk?? Czy jak bo nie rozumiem z Twojej wypowiedzi.

hardcore punx - Pon 03 Gru, 2007

Browar napisał/a:
sucker napisał/a:
Circle Jerks

to nie punk?? Czy jak bo nie rozumiem z Twojej wypowiedzi.


Przecież napisał jasno, nie wiem czego tu można nie zrozumieć. :roll:

Anonymous - Pon 03 Gru, 2007

Odpwiedz,nie była pisana do Ciebie. :roll:
hardcore punx - Pon 03 Gru, 2007

Browar napisał/a:
Odpwiedz,nie była pisana do Ciebie. :roll:


Wiem, bo nie mam kłopotu z rozumieniem czytanego tekstu tak jak Ty.

Anonymous - Wto 04 Gru, 2007

Jednak jakoś musiałeś się wtrącić do pytania,które nie było adresowane do Ciebie - o czym jak zapewniasz,wiesz doskonale.
W meritum tematu się nie udzieliłeś a wytykasz mi brak zrozumienia czytanego tekstu,podczas gdy sam udzielasz odpowiedzi na pytanie,ktore jak wczesniej napisałem - nie było do Ciebie. Problemy w czytaniu ze zrozumieniem?

Kiedy CJ wydali pierwszą płytę,"Group Sex" termin taki jak HC jeszcze nie funkcjonował. Zreszta sama kapela jest okreslana jako HC/Punk; stąd też moje pytanie do założyciela tematu czy Circle to "nie punk".
Fin.

Gajor - Wto 04 Gru, 2007

Lets fajt ^^.



Kruca bomba, granie kostką jest dla cieniasów i basta. ; )

Anonymous - Wto 04 Gru, 2007

Sorry,Gajor - jakoś nie jarają mnie napinki netowe. Zresztą ja tu napiniki nie widze. :roll:
Gajor - Wto 04 Gru, 2007

Oj tam ,oj tam...żartuje sobie przeca ; p
sucker - Śro 05 Gru, 2007

Panowie Panoowie, nie kłóćmy się :) Lepiej strzelmy sobie po szklance dykty-jagodzianki i odrazu nam sie humor polepszy :) Browar, napisalem "rasówe w stylu CJ" co oznaczało ze sądzę iż Circle Jerks mają typowo rasowe energiczne mocne krzykliwe kawalki punkowe :) Chocby "Leave Me Alone"....miodzio! :D

yyyy to poda ktos jeszcze jakies zespoly z takowym basista? :) chiba nikt nie nza zbyt duzo :)

dexter_m - Śro 05 Gru, 2007

lagwagon

różnie to z ich poziomem grania bywa, ale byli jednymi z bardziej spoko kapel z pokolenia melodikowego lat 90'

http://pl.youtube.com/watch?v=pehDt_2bX2U

Grisza - Czw 06 Gru, 2007

polecam Heresy :wink:
mokwa - Nie 08 Cze, 2008

Jerry Only! A jak!
dis - Pon 09 Cze, 2008

Gajor napisał/a:
Kruca bomba, granie kostką jest dla cieniasów i basta. ; )


jestem wiec cieniasem i jest mi z tym przeswietnie :D

mokwa - Pon 09 Cze, 2008

Ja gram i kostka i paluszkami. Preferuje paluszki, ale łatwiej się gra kostka i ręka się tak nie męczy.
Myr - Wto 10 Cze, 2008

Cytat:
Ja gram i kostka i paluszkami

Dev - Wto 10 Cze, 2008

dis napisał/a:
jestem wiec cieniasem i jest mi z tym przeswietnie :D


jak każdemu cieniasowi, najti...

dis - Wto 10 Cze, 2008

oj devo, naprawde nie musisz robic zadnych dziwnych podjazdow jesli chcesz ze mna porozmawiac o grze na basie... :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group