PUNK FORUM
Forum Punkowe

Komputery - Gry

Mecenas - Śro 11 Mar, 2009

a ponoc jest jakaś giera która się łaczy z EU można grac od średniowiecza do 1820, może to chodzi o to cruseder king
Marguz - Śro 11 Mar, 2009

e chyba w crusaderze gra się do 1419 or something like that
Mecenas - Śro 11 Mar, 2009

no własnie a w EU od 1419, więc pasowałoby jak ulał
gooy - Śro 11 Mar, 2009

tak wlasciwie to mozna grac og 1066 do 1963 :D

crusader kings 1066 - 1453
eu3 1399 - 1821
tutaj jest mala przerwa
victoria 1836 - 1936
hoi2 1936 - 1963

jak sie uprzec to mozna jeszcze przed to wrzucic gre jednego z tworcow europa universalis a mianowicie great invasions. 350-1066 :P ale w to nie gralem i nie mam pojecia na ile to sensowne, bo moze sie skonczyc to tak, ze WW2 bedzie prowadzona przez hunow i wandalow :P

Biały - Śro 11 Mar, 2009

Cytat:
bo moze sie skonczyc to tak, ze WW2 bedzie prowadzona przez hunow i wandalow Razz

to zawsze mnie bawiło w tych wszystkich grach ;)

No i małe wieści z frontu: Islandia i Narwik są już w granicach Rzeczypospolitej ;) Teraz to już tylko pozostaje kopać kilka weneckich dup na Karaibach ;)

Nie wiem co się ze mną dzieje - całe życie narzekałem, że mam słabego kompa, a jak już kupiłem sobie średnio-nowego ( ;) ) to i tak łupię w stare tytuły ;)

gooy - Śro 11 Mar, 2009

jeszcze jest europa universalis: rome, ale nigdzie nie moge znalezc w jakich latach sie da grac
Mecenas - Wto 02 Cze, 2009

obadajcie tekst
http://polygamia.pl/Polyg...cony__GILP.html

BadMotherfucker - Sob 27 Cze, 2009

Od pół roku napierdalam ostro w Medieval 2: Total War, kocur gra
gooy - Śro 01 Lip, 2009

w sierpniu wychodzi hearts of iron 3 :D juz sie nie moge doczekac 8)
wawrzon - Śro 01 Lip, 2009

ściągam sobie call of duty 5 i wszystkie części MoH
wawrzon - Pią 17 Lip, 2009


Mecenas - Pią 31 Lip, 2009

bawię się tym w robocie i coraz bardziej sie wkurwiam, cholernie irytująca gierka
http://www.gry.pl/gra/Bafflebees.html

bnr - Nie 02 Sie, 2009

Ulepszam niedługo kompa i pójdzie GTA4 i Fallout nowy jeszcze raz wraz z dodatkami. Zainstalowałem tez Grand Ages: Rome, ale tez tak chujowo chodzi (choć zapowiada się całkiem ok).

U brata natomiast zagrałem w Street Fightera 4 i jest w chuj dobry, nie spodziewałem się, że tak fajnie to zrobią.
http://www.youtube.com/watch?v=AUHmTSJ7b-Q

frZ - Czw 06 Sie, 2009

nie ma to jak COunter Strike. :p
Cyb - Sob 03 Paź, 2009

www.quakelive.com
Dziś to odkryłem, aż mi się łezka w oku zakręciła : )) Stary, dobry, legendarny wręcz kwak przez przeglądarkę, profesjonalnie zrobiony, z rankingami/statystykami, nie wiele waży, działa na pingwinie - polecam!

ko0niu - Sob 03 Paź, 2009

ja napierdalam w Postala 2. Guj mi przypomniał niedawno o tej grze, nareszcie zainstalowałem i rzucam w ludzi nożyczkami, kopie a potem sikam na zwłoki. Zakładanie kota na lufę shot-guna to też przednia zabawa. :lol: Gra tylko dla naprawde wykolejonych.
heroina - Sob 03 Paź, 2009

ko0niu napisał/a:
ja napierdalam w Postala 2

nienawidzę tej gry :evil: :evil: :evil: :evil:

ko0niu - Nie 04 Paź, 2009

Herka :lol: :kiss:
Biały - Nie 04 Paź, 2009

ja napierdalam w pierwszą odsłonę Diablo. Nie ma to jak powrót do Tristram po latach :faja:
Mecenas - Pon 05 Paź, 2009

Cytat:
ja napierdalam w Postala 2. Guj mi przypomniał niedawno o tej grze, nareszcie zainstalowałem i rzucam w ludzi nożyczkami, kopie a potem sikam na zwłoki. Zakładanie kota na lufę shot-guna to też przednia zabawa. :lol: Gra tylko dla naprawde wykolejonych.

kilka ładnych tygodni w to kiedys popierdalałem

jak tylko założa nam neta w chacie to rusza ekipa w diablo po sieci :twisted:

Zwierz@k - Pon 05 Paź, 2009

ko0niu napisał/a:
napierdalam w Postala 2


kurwa, nigdy mi nuie dane bylo, a zawsze chcialem w to zagrac. poszperam se chyba na rapidshare.

ko0niu - Wto 06 Paź, 2009

Warto, warto, właśnie przeszedłem misje "nasikaj na tatę" - zaraz potem jakieś wsiury napierdoliły mi łopatą zaciągnęły do piwnicy i przebrały za pokraka, takiego jak w pulp fiction, naturalnie chcieli zgwałcić :D Boje się że dalej będzie mocniej
Marguz - Śro 07 Paź, 2009

zmieniłem ostatnio kompa i z ciekawości pograłem sobie chwilę w batmana nowego, grafika jest zajebista w cholerę, ale gierka taka jakaś nietaka
Dzemu - Śro 07 Paź, 2009

Marguz napisał/a:
zmieniłem ostatnio kompa i z ciekawości pograłem sobie chwilę w batmana nowego, grafika jest zajebista w cholerę, ale gierka taka jakaś nietaka


U siebie nie grywam bo nie mam za dobrego sprzetu do gier. Ale widzialem u kumpla i moim zdaniem gierka naprawde dobra!!

Cyb - Śro 07 Paź, 2009

Z nowych gier nie polecam także NFS:Shift - nawet dla fanów serii. To samo, z tymże na kosmicznych wymaganiach sprzętowych (u mnie dławił się na średnich detalach, przy c2d 2.66 ghz, gf 8600 ge 512, i 4gb ramu) oraz zdecydowanie pogorszonym sterowaniem - imho, najlepsze było w pro street, tutaj jadąc 90 mph, po krótkim nacisnieciu klawisza w prawo/lewo samochod jest w stanie wykonac skret o ~45 stopni ; o

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group