PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim...

Zwierz@k - Śro 24 Gru, 2008

tego nie wiem, wiem jednak ze typ wygląda jak pojeb, ewentualnie pracuje u tapicera, to by wyjasnialo tą ilośc gwoździ.
Łajek - Śro 24 Gru, 2008

Dalej nie pije :P
Ryszard - Śro 24 Gru, 2008

Cieszmy się! Jezus się urodził i można go już krzyżować! :lol:
heroina - Śro 24 Gru, 2008

zdaje się, że jutro się urodzi...
(ale ja się tam nieznam, to może i dzisiaj?)

xkrzysiekx - Śro 24 Gru, 2008

chyba nawet nie jutro tylko okolo marca, kwietnia - genralnei tzw. Boże Narodzenie (25 grudnia) to dzień narodzin boga Mitry, kt byl bostwem solarnym. Popularnosci bogow slonca byla tak duza w starozytnym Rzymie i Grecji, ze Chrzescijanie sobie z czasem zapozyczyli ta date (chyba dopiero o VI w.), najpierw neismialo wpisujac sie w juz istniejacy charakter swiat, a potem dorzucajac niby to swoje rzeczy. Z kultu Mithry zapozyczono m.in. komunie i motyw zmartwychwstania.
Pazzo - Śro 24 Gru, 2008

Z tego co wiem to o 3 po południu :] i chyba dzisiaj by to wypadało pomijając to co napisał krzysiek
xkrzysiekx - Śro 24 Gru, 2008

no zghodnie z tzw. chrzescijanska tradycja to dzisiaj. potem to sie swietuje juz sam fakt narodzin
Ryszard - Śro 24 Gru, 2008

Kurwa, czyli jednak jeszcze dzisiaj nie można go przybić...? :(
Łajek - Śro 24 Gru, 2008

kupilem 4 lechy bezalkoholowe i zaraz jade na wigilie do parku :D
xkrzysiekx - Śro 24 Gru, 2008

Ryszard napisał/a:
Kurwa, czyli jednak jeszcze dzisiaj nie można go przybić...? :(

poćwicz na tym ;)


shiizaa - Śro 24 Gru, 2008

Łajek napisał/a:
bezalkoholowe


Hardcore 8)

rajca - Śro 24 Gru, 2008

niema to jak kilka piwek i absolwent na dokładke
:faja:
i mały zestaw do zrobienia latawca od
xkrzysiekx

Łajek - Czw 25 Gru, 2008

Siedzimy w parku dzis, walimy wode i browary, ja bezalkoholowe.
Wjezdza do parku suka, podjezdza do lawki, wychodza typy, jedni z nas ladnie "wesolych swiat", a gliniarz, ze mandaty wszyscy maja, ja sie na niego patrze i mowie:
- ale ja bezalkoholowe pije :P
a on:
- kurwa, łajek....

w tyl wzrot i odjechali :)
okazalo sie ze policjant ten to akurat typ z ktorym troche na motocyklach latalismy znajomy, wiec czasem sie znajomosci takie przydaja.
Ale sytuacja byla komiczna, wychodzi twardo, mowi, ze mandaty wszyscy, widzi mnie i "kurwa, łajek" hehehehe i wszyscy w smiech :lol: :lol: :lol: :lol:

Anonymous - Czw 25 Gru, 2008

wczoraj godz 10.00- osłabienie
godz 15.00 szpital badania
godz 18.00 zakaźny kroplówa
godz 21.00 ucieczka ze szpitala
połnoc - utrata przytomności

uważajcie na jebane wirusy

Zwierz@k - Czw 25 Gru, 2008

ebola grasuje?
Łajek - Czw 25 Gru, 2008

wyjebalem wczoraj 6 browarow bezalkoh. :P
kto nie pije i nie pali ten nie ma robali :P

niepic poruchac muzyki posluchac :twisted: :lol:

Zwierz@k - Czw 25 Gru, 2008

niedlugo to lajek juz bedziesz miał "nie pić, nie ruchać muzyki nie słuchać" :wink:
Łajek - Czw 25 Gru, 2008

Zwierz@k napisał/a:
niedlugo to lajek juz bedziesz miał "nie pić, nie ruchać muzyki nie słuchać" :wink:

wtedy to tylko sznur :evil:

Marguz - Pią 26 Gru, 2008

wczoraj wieczór pogotowie, przedwczoraj wieczór pogotowie, 39-40 stopni gorączki przez 2 dni, dzisiaj tylko 38,5 to się wpierdoliłem na kompa. Jak dobrze paść na jakieś gówno kiedy ma się wolne.
Anonymous - Pią 26 Gru, 2008

taaaaa, ja 39, córka też, obie aż sobie płuca wypluwamy, ale na chrzcinach sie wczoraj jeszcze wymarzłyśmy i teraz ledwo mówie.
Ryszard - Pią 26 Gru, 2008

pogotowie do wysokiej gorączki? :?
O ile mi wiadomo to oni są od zagrożenia życia ;-)

Anonymous - Pią 26 Gru, 2008

eee, niee :) u nas przyjechali ostatnio tylko dlatego,że sąsiadke ucho bolało:D (to,że sie okazało później że to polip to już inna sprawa ) :)
xkrzysiekx - Pią 26 Gru, 2008

Lidka napisał/a:
taaaaa, ja 39, córka też, obie aż sobie płuca wypluwamy, ale na chrzcinach sie wczoraj jeszcze wymarzłyśmy i teraz ledwo mówie.

gratuluje pomyslu chrzcin (badz wyprawy na takowe, bo z potu nie wynika czy to Twoje dziecko bylo chrzczone czy tylko obserwowalysice cudza ceremonie) przy takiej goraczce...

Anonymous - Pią 26 Gru, 2008

moje dziecko było chrzczone- niestety w wigilie pani doktor powiedziala,że jak mus to mus i kazała nam sie wybrac na chrzciny :) na szczescie ksiadz był wyrozumiały i po 30 min byłyśmy w domu :)
Marguz - Pią 26 Gru, 2008

Ryszard napisał/a:
pogotowie do wysokiej gorączki? Confused
O ile mi wiadomo to oni są od zagrożenia życia Wink

ta, a panie, jak zdobyć leki które są na receptę, nie mając recepty, kiedy przychodnia nie działa? ogarnij się ;)
a jeszcze dodam, że ja pojechałem do nich, a nie oni do mnie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group