PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - Włochaty

cybuch - Pią 20 Cze, 2008

Ryszard napisał/a:
Właśnie wszedłem na stronę włochatego i zauważyłem, że Billy już nie jest ich bębniarzem. Ot, ciekawostka.

Wcale mu się nie dziwię. Chciałbyś grać coś takiego?
:arrow: http://www.myspace.com/wlochatyband "Pekin 2008"

KiNdEr - Pią 20 Cze, 2008

Chujnia tekst jak dla mnie.
Marchin - Pią 20 Cze, 2008

A dla mnie to muzyka jest spierdolona po całości w tym kawałku. Energii raczej w tym nie ma.
Biały - Nie 22 Cze, 2008

jak dla mnie teksty włochatych do czasów "Buntu i miłości" były w pytę, muza też... a teraz coraz gorzej. Wiem że Wichra i Jeża stać na wiele więcej od strony lirycznej. Muszę przyznać się że teksty stają się coraz bardziej sloganowe, nie ma w nich ani głębi, ani tej energii co kiedyś. a co do muzy to coraz mniej mi się podoba. Na dzień dzisiejszy z polskiego anarchopanka Biała Gorączka ich miażdży. Chyba chłopaki powinni już pomyśleć o rozwiązaniu kapeli i jakimś nowym projekcie. Bo ja chciałbym żeby Włochaty był taki, jakiego pamiętam z czasów Zmowy, a z każdą następną płytą szargam sobie to wspomnienie. Aż boję się kolejnej :P
A o Bilim już wiedziałem jakiś czas temu, chyba się o coś chłopaki popsztykali. Gra teraz z Analami i WC.
Co do kawałka - jak dla mnie koncepcja dobra, ale na jakiś nowy projekt... i spodziewałem się że lepiej to wyjdzie ;P To jeszcze nie jest coś co by mnie porwało.

rozwal - Nie 22 Cze, 2008

nie no wlochaty na majspejsie to juz w ogole ultra groteska..
Biały - Nie 22 Cze, 2008

teraz każdy ma lansspejsa ;)
hardcore punx - Nie 22 Cze, 2008

cybuch napisał/a:
Ryszard napisał/a:
Właśnie wszedłem na stronę włochatego i zauważyłem, że Billy już nie jest ich bębniarzem. Ot, ciekawostka.

Wcale mu się nie dziwię. Chciałbyś grać coś takiego?
:arrow: http://www.myspace.com/wlochatyband "Pekin 2008"


Nie żeby mi się ten numer podobał ale gwoli ścisłości to jest projekt poboczny, w którym gra tylko część Włochatego plus zaproszeni goście.

Astiv - Nie 22 Cze, 2008

a dupa... mam tak samo jak kilku przedmowców... zaczynalem od włochatego..
teraz coraz mniej mi sie podoba... choc piosenki z tekstami pozbawionymi anarchistycznego bełkotu w wiekszosci są fajne. i to tych jeszcze slucham

Biały - Nie 22 Cze, 2008

Cytat:
pozbawionymi anarchistycznego bełkotu

bełkot zaczął się teraz, a stare, anarchistyczne teksty są dobre w pytę! i mogą konkurować z czołówką - La Aferą, Guernicą itd.
Teksty, szczególnie te stare są fajne i chwytają za serce, a jedyne czego mogę się przyczepić to że nie idą z nimi jakieś konkretne działania ze strony kapeli. No i może jak dla mnie za bardzo romantyczny i idealistyczny ten anarchizm, a za mało tam konkretów, konstruktywnej krytyki itd.
Kiedyś Włochaczy bardzo lubiłem, teraz mniej, ale nie będę jechał po nich jak po psie, dlatego że teraz taka moda panuje wśród truj-panków, żeby nie lubić włochatego, hajlować na koncertach i być tru-złym pankiem i pluć na całą swoją przeszłość. jeśli zmieniasz się diametralnie i nagle to znaczy że nie jesteś autentyczny ;)

Stanzberg - Pon 23 Cze, 2008

Biały napisał/a:
teraz taka moda panuje wśród truj-panków, żeby nie lubić włochatego, hajlować na koncertach i być tru-złym pankiem i pluć na całą swoją przeszłość. Jeśli zmieniasz się diametralnie i nagle to znaczy że nie jesteś autentyczny
Zgodzę się tylko z ostatnim zdaniem. Resztę wypada taktownie przemilczeć.
Ankaa - Pon 28 Lip, 2008

Ja nie lubie, teksty za bardzo nierealne, wszystko na jedno kopyto, na koncercie mi sie nie podobalo i w ogole za duzo takiego pierdolenia o niczym, ale ja sie nie znam i faktycznie nie jestem tru. Sieg heil
dis - Wto 29 Lip, 2008

Ankaa napisał/a:
Sieg heil


spierdalaj.

Stanzberg - Wto 29 Lip, 2008

Ankaa napisał/a:
Sieg heil
Witamy, witamy. :-P :twisted:
jacobbs - Śro 30 Lip, 2008

Ja do Włochatego straciłem szacunek już jakiś czas temu. Ale do kapeli, a nie do ich twórczości. Muzyka, którą grają, a właściwie grali jeszcze te parę lat temu jest muzyką na prawdę genialną. Tylko dlaczego oni do kurwy nędzy nie wierzą we własne teksty? Komercja ich zeżarła. Smutne to.
Turio - Śro 30 Lip, 2008

Nie tylko oni :wink:
Ankaa - Śro 30 Lip, 2008

Nie oni pierwsi i nie ostatni, życie poprostu :wink:
Vróbel - Śro 30 Lip, 2008

zamknijmy ten temat
Turio - Czw 31 Lip, 2008

no nie wiem czy to dobry pomysł, bo i tak jakiś nowy zobaczy że temat o jego ulubionym zespole jest zamknięty to otworzy nowy i dalej będzie trwała nieskończona dyskusja nad tą kapelą. Poza tym czasami jest śmiesznie w tym temacie.
Astiv - Czw 31 Lip, 2008

ostatnio mało, bo punka dawno nic nie pisała :D
Pudełko gwoździ - Czw 07 Sie, 2008

lubię posłuchać Włochatego, chociaż ich teksty są nieraz za dobitne. Nie za bardzo interesuję się ich życiem prywatnym, ale wiem, że wokalista jest niezłym hipokrytą. Zaczynając od skór i butów, a kończąc na grillu ze wspólnymi znajomymi. Najlepsze płyty o "Zmowa" i "Bunt i miłość", chociaż dzień gniewu też daję rade ^^
Ryszard - Pią 08 Sie, 2008

Astiv napisał/a:
ostatnio mało, bo punka dawno nic nie pisała :D

Na szczęście ktoś już tę lukę zapełnił.
/\
|

oirude - Śro 14 Sty, 2009

włochaty.... ze strony tekstów swego rodzaju utopia;] Cały ten bełkot można by porównać do jakże pięknych pieśni o NS;) Muzycznie tez ciężko z nimi.... Nie polecam.
Anonymous - Wto 20 Sty, 2009

Cytat:
włochaty.... ze strony tekstów swego rodzaju utopia


rly?

Cytat:
Nie polecam.


dziekuje <3 uratowales mnie od tej wstretnej kapeli

Biały - Sob 24 Sty, 2009

http://powiatkolobrzeg.ho...1365&Itemid=249

łapcie miłośnicy Paulusa ;)

Anonymous - Sob 24 Sty, 2009

byyyyyyyyyyyyyyło i to nie raz chyba

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group