PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Najlepsza / najgorsza nazwa kapeli

good-staff - Pią 12 Sty, 2007

Kilka nazw kapel z Rzeszowa i okolic co już miały próby a nawet i kilka koncertów: SMOCZA DZIWKA, KATOLIK FIVE, NERWOWE POSUNIĘCIE, PAPIEŻ TOALETOWY, JA CHCĘ DO PUDEŁKA, MIRABELKI W TYM ROKU NIE OBRODZIŁY...
A 100% najlepsza nazwa kapeli punkowej to kapela mojego kumpla Kupy, który od kilku lat mieszka w Bochum, a w drugiej połowie lat 90-tych mieli kapelę DAREMNY TRUD i nie umieli grać, a grali :twisted: :twisted: :twisted:

Dev - Pią 12 Sty, 2007

ja jestem z Rzeszowa i o żadnej z tych kapel nie słyszałam :shock: gdzie to to grywa? czyżby garaże na plantach :wink: ?
good-staff - Pią 12 Sty, 2007

SMOCZA DZIWKA i KATOLIK FIVE to kapele mojego kumpla sprzed ponad 10-ciu lat. Pochodziły z Dylągówki i nawet jakiś koncert zagrały.
NERWOWE POSUNIĘCIE i JA CHCĘ DO PUDEŁKA - kilka prób w garażu nad Wisłokiem koło Garkotłuków ok. 2 lata temu.
PAPIEŻ TOALETOWY-legenda chaos-grind-punka sprzed 15 lat. Zagrali nawet kilka koncertów.
MIRABELKI W TYM ROKU OBRODZIŁY-chyba najbardziej znana kapela z tych wymienionych. Ponad 10 koncertów i koncertowe demo. Jedna z pierwszych kapel z garażu koło Garkotłuków...

Stanzberg - Pią 12 Sty, 2007

Pierwsze słyszę o takich zespołach (poza Papieżem). Chyba ani razu nie zagrały poza garażem.
piotruś - Pią 12 Sty, 2007

good-staff napisał/a:
MIRABELKI W TYM ROKU OBRODZIŁY-chyba najbardziej znana kapela z tych wymienionych. Ponad 10 koncertów i koncertowe demo. Jedna z pierwszych kapel z garażu koło Garkotłuków...


byłem na ich koncercie w Rzeszowie 3-4 lata temu, ich granie kojaarzylo mi sie z Sabała Bacała, zresztą ktoś z tego zespołu chyba grał w sabale :roll:

Sami - Pią 12 Sty, 2007

Zabili Mi Żółwia zdecydowanie, potem ustąp babciu miejsca, może Akurat, bo nazwa też zryta :P I może Siostry Jeremiasza i Cymes, bo mi sie z soczkiem w kartoniku kojarzy :P

Najfajniejsze to The Analogs, Podwórkowi Chuligani, nio i może Metallica :P 8)

hellcat - Pią 12 Sty, 2007

SPIERDALAJ!!! Jeremiaszki są z mojego miasta, ba - nawet do szkoły z nimi chodziłam! :lol:
Sami - Pią 12 Sty, 2007

Nie żebym ich nie lubiła, bo są zajebiste xDxDxD
Tylko nazwa zryta :P

aszu - Pon 15 Sty, 2007

ja stawiam na Kalesony Boga Wojny, zawsze mnie urzekala ta nazwa:D
Stanzberg - Pon 15 Sty, 2007

W kategorii najgorsza nazwa, pojawił się lider, który na starcie deklasuje wszystkich - Żylaki Odbytu.

http://forum.punkserwis.o...html?highlight=

Sami - Wto 16 Sty, 2007

O kurwaaaa.... :mrgreen: :mrgreen: :| :roll: Żylaki Odbytu wymiatają xD 8)
Agresor - Wto 16 Sty, 2007

Na uliczniku ostatnio słyszałem kapele PRZESTAN SMIERDZIEC :lol:
Aneta - Wto 20 Lut, 2007

rozwalają mnie nazwy typu - Dziurawej pół czekolady, Don Larwa czy Kombajn do zbierania kur po wioskach...ostatnio słyszałam gdzieś Anal Front, Syndrom Kreta... czy jakoś tak :lol:
wawrzon - Wto 20 Lut, 2007

anal front mi sie kiedys podobal. kapela z żarowa jesli sie nie myle.
riot - Wto 20 Lut, 2007

pAnczur napisał/a:
LalaPiernik napisał/a:
Najgorsza: Włochaty, KSU


Kurwa co chcesz od tych nazw ? Są dobre !!!


nick panczur tez jest dobry...

:?

wawrzon - Wto 20 Lut, 2007

riot napisał/a:
pAnczur napisał/a:
LalaPiernik napisał/a:
Najgorsza: Włochaty, KSU


Kurwa co chcesz od tych nazw ? Są dobre !!!


nick panczur tez jest dobry...

:?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8)

Zwierz@k - Wto 20 Lut, 2007

najlepszy pankowy dzi, to jak wiadomo od zawsze jest ZYLETA
wawrzon - Wto 20 Lut, 2007

a butapren ?
Stanzberg - Wto 20 Lut, 2007

Słyszałem o zespole, który nosi miano Anal Stench. :lol:
Ale nawet nie wiem co grają.

Veetoo - Śro 21 Lut, 2007

Mnie rozbrajają nazwy typu Morfologia moczu, Insekty na Jajach, Pogromcy Wdów i Sierot (ostatniej nawet z przyjemnościa sie słucha)

Edit
Urzekła mnie też nazwa kapeli z banera powyżej - Vaginal Chicken

666 - Wto 27 Lut, 2007

Amebix, Anti Nowhere League, Blitz, Bad Brains, Poison Idea - moi faworyci. Z Polski - Siekiera, Apteka, Game Over (chociaż pewnie na ten pomysł wpadła już masa innych kapel :wink: )

Najgorszych nawet nie chce mi się wymieniać.

Aneta - Wto 27 Lut, 2007

A Lactovaginal to do jakich byś zaliczył ? :lol:
Mecenas - Wto 27 Lut, 2007

kurcze jak byłem na kolonii gdzieś w 93 to nazwaliśmy naszą grupę Pancerne Skarpety, to tak apropos tych kalesonów i napletów, poza tym zawsze mi się podobały nazwy typu: inkwizycja, administracja, a z odjechanych to Duma Kazachstanu => kapela która zagrał kilka prób w moim liceum
Zwierz@k - Wto 27 Lut, 2007

Aneta napisał/a:
A Lactovaginal to do jakich byś zaliczył ? Laughing


do farmaceutycznych :faja:

666 - Wto 27 Lut, 2007

Do tych przeciętnie chorych :wink:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group